Освануо је и дан поласка. Осунчан и ведар као и наши путници који су са нестрпљењем чекали да крену пут Немачке. Било је дирљиво посматрати загрљаје са родитељима, другарима, разредним старешинама и свима осталима који су се окупили да пожеле срећан пут првој Еразмус екипи Техничке школе, која ће у оквиру Еразмус+ пројекта ,,Од учионице...
Прочитајте више

