„Заједно за кабинет бр.15“ је назив пројекта за који је Ученички парламент Техничке школе добио подршку Фонда за комшијске иницијативе.
У кабинету бр.15 се налази 3Д штампач, неопходан за рад 3Д секције, која ученицима поред практичког знања пружа и могућност да изразе креативност и употребе знање које су стекли на часовима аутоматике и основи електротехнике.
Ученици се у овом кабинету баве и примењивањем знања из аутоматике, раду на ПЛЦ контролерима и процесном управљању. Због свега тога су ђаци ове школе желели да
створе што пријатнији простор у ком проводе доста времена у жељи за практичним знањима XXИ века. У току су радови на кречењу, које изводе сами ученици. Уз контролу наставника. 😉
Сви у Техничкој школи верују да ће будући изглед овог кабинета бити репрезентативан и да ће мотивисати већи број основаца за електротехничке смерове.

Ученици који су сређивали учионицу 15 су:

• Тимотић Никола III3
  • Перовић Данило III3